Teisipäev, 22. november 2016

Karupoeg Puhhi sünnipäevMinu kõige ilusam päev on see, mille ma veedan sinuga, sellepärast on mul täna jälle ilusaim päev./ Karupoeg Puhh.
Maailma kuulsaimal karupojal, karupoeg Puhhil täitus käesoleval aastal 90. aastat. 1926. aastal valmis Alan Alexandre Milne raamat „Karupoeg Puhh“. Karupoeg Puhh on nii hästi õnnestunud tegelane, et ta on ammu  raamatukaante vahelt välja tulnud ja asunud elama oma kuulusrikast elu.
Puhhil oli täna taas ilusaim päev, sest lasteaia suuremad lapsed koos oma väikeste karukestega käisid talle õnne soovimas. Kuna Puhh on teada-tuntud maiasmokk, kes arvab, et iga aeg on hea selleks, et midagi põske pista, siis kingiks toodi talle purk mett, kommi ja toredad Puhhi portreed. Sünnipäevalaps kostitas külalisi küpsisetordi ja morsiga.  Üheskoos vaatasime,  kes on Puhhi raamatu tegelased, millised Puhhi raamatud on olemas ja mängisime ka ühe Puhhi mängu.


Päev, mille veedad sõbrata, on nagu pott, milles pole kübetki mett.
Karupoeg Puhh on külaliste saabumiseks valmis Kes hommikuti külas käib, see asjatult ei longi. Sest teavad kõik, taram-taram, just selleks hommik ongi.

Kui sul on tunne, et on aeg midagi põske pista, on meepott parim, mis sinuga juhtuda võib.
Karupoeg Puhh tänab tähelepanu eest ja kiidab kalleid külalisi ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar