Neljapäev, 22. detsember 2016

Logokonkursi parimad kavandidOktoobris-novembris toimus meie küla logokonkurss. Kuna tööde valmimiseks ei esitatud täpseid nõudmisi,  sai iga osaleja joonistada just selliste vahenditega, mis talle sobiv on.  Konkursil osales 14 toredat kavandit, mis pandi parima väljaselgitamiseks Facebooki ja raamatukokku. Rahvas valis ülekaalukalt parimaks tööks Tiit Kanamardi kavandi. Tiidu töö oli tõeline kunstiteos, kus on olemas nii küla sümboliseeriv tamm kui ka küla plaan.
Lõpliku otsuse, milline logo Libatse külale jääb, tegi žürii. Žürii hinnangul oleks Tiidu töö logona olnud liiga paljude värvidega ja veidi keeruline ühe logo jaoks. Logo jaoks on oluline, et ta oleks kasutatav ka oluliselt vähendatud ja suurendatud kujul, et ta oleks kasutatav nii trükistel kui ka veebis.  Kõige logolikumaks kavandiks hindas žürii Janek Aruse tööd, mis said Libatse logo aluseks. 
Ära sai märgitud ka Ivi Lepsi tore joonistus.
Tänaseks on Libatse logo jõudnud jõulupeo tordile ja valminud on meie oma küla 2017. aasta kalender, mis koosneb konkursil osalenud töödest.
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar